ليبل ژله اي

ساخت وبلاگ
چکیده : ليبل ژله اي مي توان گفت ليبل ژله اي تا به امروز تنها ليبلي هست که توانسته است نياز اکثر... با عنوان : ليبل ژله اي بخوانید :

ليبل ژله اي

مي توان گفت ليبل ژله اي تا به امروز تنها ليبلي هست که توانسته است نياز اکثر مصرف کننده گان را برطرف کند و در واقع مصرف کننده از اين محصول راضي باشد.

امروزه مصرف کننده ها به دليل نظم بخشي آسان توسط ليبل ها و همچنين قابليت پيدا کردن آسان محصولاتي که ليبل دارند به استفاده از اين محصول در هر شرايطي روي آورده اند از انجايي که ليبل هاي اوليه يا همان کاغذي داراي محدوديت ها و کمبود هايي بود تا بتواند نياز کامل مصرف کننده را برظرف کند توليد کننده گان و طراحان ليبل تلاش کردند تا با تنوع بخشيدن و کاربردي کردن ليبل ها در هر شرايطي مثلا ضد آب کردن و جلوگيري از خراش افتادن بر روي محصول ليبل کامل تر را طراحي کنند.

نوع جديدي از ليبل که امروز کاربرد زيادي پيدا کرده و توانسته جذب مشتري کند ليبل ژله اي مي باشد چون داراي مزيت هاي بخصوصي مي باشد که از جمله آن مي توان به جلوگيري از نفوظ آب به داخل کالا،مقاوم در برابر ساييدگي و همچنين در برابر ضربه نيز مستحکم مي باشد و يکي ديگر از خواص مورد توجه را مي توان انعطاف پذيري اين ليبل نام برد.

بخاطر مزيت هاي ليبل ژله اي،مي توان اين ليبل را براي کالاهايي که در معرض سايش يا ضربه و يا در موارد که نياز به انعطاف دارند کاربرد زيادي دارد از اين رو اکثر توليد کنندگان به اين ليبل رو آورده اند و طرفداران زيادي در بين توليدکنندگان پيدا کرده است.

ليبل ژله اي

ساخت ليبل ژله اي:

نحوه توليد و ساخت ليبل ژله اي تفاوت آنچناني با ليبيل کاغذي ندارد در ليبل ژله اي بعد از آنکه طرح ليبل بوسيله دستگاه پرينتر بر روي کاغذ ليبل چاپ شد و در اندازه مورد نظر برش خورد ماده اي بنام رزين بر روي ليبل مورد نظر تزريق مي شود ولي در ليبل کاغذي مرحله آخر و ا همان تزريق رزين انجام نمي شود در نتيجه ليبل زله اي را بدون محدوديت ميتوان در اندازه هاي مختلف تهيه کرد.

ليبل به صورت کلي در مدل هاي ليبل کاغذي،ليبل نوار تايوک،ليبل واشر يا دايره اي ،ليبل ويود،ليبل متال است که ليبل ژله اي را ميتوان کامل شده ليبل کاغذي ناميد.

ليبل ژله اي همانگونه که از اسمش پيداست حالتي شبيه ژله دارد البته رزين در ابتدا بصورت مايع بر روي ليبل کاغذي تزريق مي شود و سپس تشکيل ژله بر روي آن انجام مي شود يکي از ابزار ها خلاقانه و محبوب در حوه بازاريابي و اطلاع رساني ليبل ژله اي و شيشه اي مي باشد.

موارد مصرف ليبل هاي ژله اي:

يکي ديگر از دلايل محبوبيت ليبل ژله اي در بين توليد کننده گان برند سازي مي باشد که توليدکنندگان کالا ميتوانند بر روي محصولات خود انجام دهند مي توان گفت ليبل ژله اي در همه حوزه ها کاربرد دارد که مي توان در بخش مواد غذايي: شامل ليبل هاي ژله اي و شيشه اي محصولات غذايي مورد استفاده بر روي قوطي هاي شيشه اي وظروف مواد غذايي،بطري،گالن پلاستيکي

ليبل ژله اي و شيشه اي دارويي و بهداشتي: ليبل هاي پزشکي، دارويي،و بهداشتي مانند مايع ظرفشويي و…

ليبل هاي ژله اي و شيشه اي صنعتي: بر روي تمامي محصولات توليدي صنعتي مانند روغن موتور و…

ليبل ژله اي و شيشه اي تبليغاتي:چاپ برچسب تبليغاتي براي نمايش و تبليغات مثل طلا و جواهرات و…

اصلي ترين کاربرد ليبل ژله اي برا معرفي شرکت ها بر روي محصولاتشان چسبانده مي شود ودر توليد ليبل ژله اي در اندازه و طرح يا جنس وشکل ظاهري هيچ محدوديتي وجود ندارد.

در تعريف کلي ليبل ژله اي ميتوان گفت ليبل هايي مي باشند که بصورت تمام رنگ چاپ مي شود و تا اينجا تفاوت چنداني با ليبل کاغذي نمي باشد يک لايه ژله اي به ضخامت حدودآ 3 ميلي متر روي آن کشيده مي شود که طرح چاپي را بسيار زيبا مي کند ليبل ژله اي در شکل هاي مربع، بيضي ،دايره،مستطيل و يا قالب هاي مختلف سفارشي ساخته مي شود.

ليبل ژله اي و يا همان شيشه اي در بخش خودرو نيز مصرف دارد و اکثرآ روي شيشه خودرو استفاده مي شود.و يا ميتوان به مصرف ليبل ژله اي در بخش کارت ضمانت محصولات الکتريکي نيز نام برد.

وقت سفارت کانادا

وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت یونان

...
نویسنده : sepiagraphic بازدید : 8 تاريخ : پنجشنبه 8 شهريور 1397 ساعت: 21:26